IK Sigīrija
VRN:40002109700
Ārsta prakse "Sigīrija"
 






 

 
 
 
 





Mēs atrodamies
:


F.Sadovņikova iela 20,
4. stāvs, 430. kab. 
Tālr. 26133715
Darba laiki:
 
Pirmdienās     10.00-17.00
Otrdienās        10.00-20.00
Trešdienās     10.00 -17.00
Ceturtdienās  10.00-17.00 
Piektdienās    10.00-20.00
 
Lūdzam iepriekš pierakstīties!!!
Jumeiho masāža

Jumeiho masāža ir Austrumu dziednieku manuālās prakses un mūsdienu medicīnas zināšanu par cilvēka organismu sintēze. Metodes izplatītājs un aktīvs šīs sintēzes veicējs ir japāņu profesors Masajuki Saendži no Tokijas.

Metodes teorētiskais pamatojums balstās uz seno mācību par līdzsvaru. Pēc seno ķīniešu priekšstatiem katrai struktūrai ir savs centrs. Arī cilvēka organismā ir centrs, kurš atrodas punktā, kur krustojas mugurkaula centrālais kanāls ar iegurņa līniju, kuru sauc par Jakobi līniju. Ja ir novirzījies labais vai kreisais iegurņa kauls, lai arī ļoti minimāli, bet vertikālajā plaknē ķermeņa līdzsvars tiek izjaukts, smaguma centrs novirzās. Rezultātā ķermenis sasveras uz vienu vai otru pusi un skeleta, muskulatūras un iekšējo orgānu normālais stāvoklis tiek izjaukts un kļūst par cēloni daudzām slimībām.

Statistikas dati liecina, ka apmēram 98% cilvēku jau no bērnības ir iegurņa kaulu nobīde.

Atkarībā no tā, uz kuru pusi ir nobīde mazajā iegurnī, rodas noteikti simptomi. Piemēram, ja nobīde ir uz labo pusi, tad var rasties funkcionāla rakstura traucējumi kā arī aknu funkciju traucējumi, žultsceļu, kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi. Tiek traucēta arī organisma hormonālā aktivitāte, vīriešiem var būt potences traucējumi, sievietēm- ginekoloģiskas slimības.
Ja nobīde ir uz kreiso pusi, tad iespējami sirds ritma traucējumi, plaušu un augšējo elpceļu saslimšanas, parādās tieksme uz aptaukošanos un aizcietējumu veidošanos. Ir iespējams arī jaukts iegurņa kaulu nobīdes variants.

Ar Jumeiho masāžu iespējams pilnīgi likvidēt minētos traucējumus un tā tiek izmantota arī profilaksei. Turklāt masāža novērš iekšējo sasprindzinājumu, paaugstina pacientu emocionālo tonusu. Masāža uzlabo audu vielmaiņu un palielina kustību apjomu locītavās. Tādējādi tiek radīti normāli anatomiskie apstākļi orgānu funkcionēšanai, paaugstināta imunitāte un organisma spēja pretoties ārējās vides nelabvēlīgajiem faktoriem.

Jumeiho masāžu var izmantot gan kā pamata ārstēšanas metodi, gan arī papildus kombinēt ar citām procedūrām, un, ja nepieciešams, lietot arī medikamentus.

Par normālu ārstēšanas kursu uzskata divdesmit seansus. Kad tiek noņemtas sāpes, masāžas kurss nav jāpārtrauc, bet gan jāturpina līdz pilnīgai iegurņa kaulu un locītavu korekcijai. Masāžu var veikt katru dienu, bet ne retāk kā divas reizes nedēļā. Profilaktiskos nolūkos masāžu veic divus - trīs seansus vienu vai divas reizes mēnesī.

Jumeiho masāžai nav kontrindikāciju un blakus efektu.


lapas sākums

<< sākums / valodu izvēlne