IK Sigīrija
VRN:40002109700
Ārsta prakse "Sigīrija"
 


 

 
 
 
 

Mēs atrodamies
:


F.Sadovņikova iela 20,
4. stāvs, 430. kab. 
Tālr. 26133715
Darba laiki:
 
Pirmdienās     10.00-17.00
Otrdienās        10.00-20.00
Trešdienās     10.00 -17.00
Ceturtdienās  10.00-17.00 
Piektdienās    10.00-20.00
 
Lūdzam iepriekš pierakstīties!!!
Kati Vasti

KATI VASTI 

Uzsildīta eļļa ar kokvilnas vai cita dabīga materiāla sūklīša palīdzību pa masiera īkšķi tiek pilināta uz ķermeni, ar mīklas rullīti norobežotā laukumā. Padzisusi eļļa pa laikam tiek aizvietota ar siltu eļļu.

Pielietojums: šo metodi pielieto hronisku slimību ārstēšanā, piemēram spondilītu, artrožu, deģeneratīvu nervu sistēmas saslimšanu, posttraumatisku nervu sistēmas bojājumu gadījumā. Tiek pielietota attiecīgajā problēmas zonā. Atbilstoši lokalizācijai mainās arī procedūras nosaukums, piemēram, galvai (širovasti), mugurkaulam (katiprištivasti), sirdij (hridvasti), celim (džanuvasti) u.c.

 

NETRI VASTI (AASCHYOTAN) – ārstēšana caur acīm (līdz 1 st)

Pacients guļ uz muguras ar aizvērtām acīm. Ap acīm apliek mīklas valnīti. Uzmanīgi no acs kaktiņa iepilina siltu attīrītu sviestu, kamēr acs pilnībā pārklāta un atstāj uz noteiktu laiku. Pēc tam veic maigu acu zonas un pieres masāžu.

Indikācijas: jebkuras acu slimības, katarakta, glaukoma, miopija, plakstiņa noslīdējums, šķielēšana, konjunktivīts, radzenes iekaisums, „vistas” aklums. Stiprina acu akomodācijas muskuļus un acu motoros muskuļus.
 

Pirms šīs procedūras pacientam jāiziet attīrīšanās komplekss atbilstoši viņa tipam un traucējumiem. Dienā pēc procedūras jānēsā tumšas brilles, nedrīkst piepūlēt acis – nelasīt, neskatīties TV vai nestrādāt pie dator

 


lapas sākums

<< sākums / valodu izvēlne