IK Sigīrija
VRN:40002109700
Ārsta prakse "Sigīrija"
 


 

 
 
 
 

Mēs atrodamies
:


F.Sadovņikova iela 20,
4. stāvs, 430. kab. 
Tālr. 26133715
Darba laiki:
 
Pirmdienās     10.00-17.00
Otrdienās        10.00-20.00
Trešdienās     10.00 -17.00
Ceturtdienās  10.00-17.00 
Piektdienās    10.00-20.00
 
Lūdzam iepriekš pierakstīties!!!
Par mums

Mūsu galvenais mērķis un darbības virziens ir apvienot mūsdienu medicīnas sasniegumus ar zināšanām, ko cilvēce uzkrājusi gadu tūkstošos. Racionāli apvienojot tradicionālās medicīnas metodes ar netradicionālajām, iespējams izvairīties no blakus parādībam. Lai sasniegtu labus rezultātus, pilnīgi nepieciešams nosacījums ir pacienta vēlēšanās sadarboties – tikai no cilvēka paša piedalīšanās visos ārstēšanās posmos un tālāko ārsta norādījumu izpildes atkarīga atveseļošanās un veselības saglabāšana. Ārsts varētu būt padomdevējs, kas norādītu, kurā virzienā pareizāk doties.

Ne velti pēdējos gados visā Rietumu pasaulē arvien lielāku popularitāti iegūst t.s. netradicionālās medicīnas metodes – jogas vingrojumi, akupunktūra, Ajurvēda u.c.. Iemesli tam ir dažādi, bet kā galvenos varētu minēt: ne vienmēr ar Rietumos izmantotajām metodēm izdodas pilnībā atbrīvot pacientus no dažādām slimībām, jo sevišķi hroniskām kaitēm; ārstēšanu sarežģī arī tas, ka medikamenti nereti rada dažādas blakus parādības. Bet varbūt pats galvenais ir tas, ka t.s. netradicionālās metodes, piem., Ajurvēda un akupunktūra, īpašu uzmanību pievērš tieši pacienta psihes un ķermeņa individuālajām īpatnībām.

Tomēr mūsu svarīgākais uzdevums ir iemācīties dzīvot tā, lai paaugstinātu organisma pretošanās spējas dažādām slimībām. Tas panākams, izvēloties individuāli piemērotu uzturu, dzīves ritmu, darba un atpūtas režīmu. Un, ja tomēr gadās saslimt, tad būtu jāizvēlas vispiemērotākais ārstēšanās variants. Cilvēka organisms daudzu tūkstošu gadu gaitā vislabāk piemērojies dabas ārstniecības līdzekļiem. Protams, ka vienmēr jāizvēlas visracionālākā pieeja un bieži vislabāko rezultātu izdodas sasniegt, apvienojot dažādas metodes.

Mūsu ārstu praksē galveno uzmanību pievēršam tieši Ajurvēdai.


 
 


lapas sākums

<< sākums / valodu izvēlne