404 Not Found


nginx
Aparmita - Netradicionālā medicīna - Ājurvēdas medicīna, Ājurvēda, Ajūrvēda - Shirodara

 
IK Sigīrija
VRN:40002109700
Ārsta prakse "Sigīrija"
 


 

 
 
 
 

Mēs atrodamies
:


F.Sadovņikova iela 20,
4. stāvs, 430. kab. 
Tālr. 26133715
Darba laiki:
 
Pirmdienās     10.00-17.00
Otrdienās        10.00-20.00
Trešdienās     10.00 -17.00
Ceturtdienās  10.00-17.00 
Piektdienās    10.00-20.00
 
Lūdzam iepriekš pierakstīties!!!
Shirodara

Shirodara – debešķīga relaksācija ķermenim, garam, prātam.

 

 

 Vārds "Shirodara" dalās divās nozīmēs : "shiro" – galva un "dara" – plūsma.

Kopējā nozīme – organisma fiziskā un garīgā līdzsvara radīšana, atjaunojot garu un nostiprinot veselību. To panāk, lēni lejot siltu eļļu uz klienta pieres, pēc tam nobeigumā, silti ietinot visu ķermeni. Pirms procedūras nepieciešamības gadījumā ir ārsta konsultācija, ja Jūs to jau neesat saņēmis.

 

Tipiska Shirodaras sesija izskatās šādi:  
     
                                

 

Klients noguļas uz silta masāžas galda.Galva novietota nedaudz zemāk par ķermeni. Kaklu balsta mīksts valnītis. Klusināta, mierīga mūzika ieplūst vāji apgaismotā telpā, gaisā jūt siltas eļļas aromātu. Šādā nomierinošā svētnīcas atmosfērā sākas shirodara.

 Tiek lietota sezama eļļa . Siltai sezama eļļai ir ļoti spēcīgas antioksidatīvās īpašības, tādējādi tiek saistīti un vadīti ārā no organisma brīvie radikāļi. Sezama eļļai piemīt spējas iet cauri ādas slāņiem, tā tiek ienesta organisma šūnās un tiek vadīti ārā toksīni ar aizvietošanas metodi, bet pēc tam eļļas daļiņas baro šūnas.

 Vienai procedūrai izmanto 3 litrus siltas eļļas. Eļļa līst lēnā, nepārtrauktā plūsmā uz klienta pieres. Tas ilgst 1 stundu un klientu pārņem pilnīga miera un aizmirstības sajūta, prāts kļūst rāms, domas rimstas, laiks apstājas, kamēr eļļa līst pāri pierei, matiem un pilst traukā zem galvas.

Shirodaras procedūras tiek izmantotas ārstēšanas procesā pie pilnā Panchakarmas kursa, kad tiek veikta organisma attīrīšana no toksīniem-āmas, kuri uzkrājoties organismā rada disbalansu dažādās orgānu sistēmās un ilgstošā laika posmā ir par pamatu nopietnām saslimšanām.

Shirodara tiek ieteikta arī pacientiem ar depresijas pazīmēm vai arī depresijā esošiem pacientiem, kuri saņem ārstēšanas kursu pie psihoterapeitiem, mākslas terapeitiem. Efektīva metode, lai atbrīvotos no stresa saspringtā darba posmā, kā arī ja tikai vēlaties palutināt sevi vai sev tuvus cilvēkus, uzdāvinot dāvanu karti.

 

Klientam pēc procedūras pasniedz garšvielu tēju.

Pēc 20 minūšu atpūtas klients aiziet atjaunots un starojošs.
 
 
                                    
 
 
                                                                     
 
                                                 
 
                                   

lapas sākums

<< sākums / valodu izvēlne